27 kwietnia, 2014

Navy blue look

Tak wyszło, że prawie wszystko co miałam na sobie tego dnia było odcienia niebieskiego. Nie wiem z jakiego powodu, być może dlatego, że wzięłam pierwsze lepsze ubrania z szafy. Ale co ja się będę rozpisywać o ubraniach, jak już kiedyś wspominałam nie idzie mi to za dobrze, więc nie ma co liczyć na kwieciste opisy t-shirtów i torebek.
A tymczasem jeszcze tylko 3 dni i kolejny wolny tydzień. Czas na czytanie, oglądanie, spanie. Ah, jak ja to kocham! Mój plan lekcji uległ zmianie (oczywiście na gorsze!), więc wypadałoby się wyspać, bo jutro 8 dłuuuuugich godzin. Do napisania! 

spodnie, t-shirt, płaszcz - sh | torba - diy | buty - venezia | okulary - h&m

4 komentarze:

 1. cześć Sylwia, skąd dowiadujesz się o różnych eventach w Lublinie? Z tego co zauważyłam to często na takich bywasz i robisz później relecje z nich. Po za tym to masz świetny świetny styl! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od kilku miesięcy weszło mi w nawyk regularne przeglądanie Lubelskiego Informatora Kulturalnego ZOOM. Oprócz tego jakieś stronki na facebooku, wydarzenia i chyba tyle.
   Dziękuję, również pozdrawiam. :)

   Usuń
 2. Pisz więcej! Kiedy kolejny post?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem czy słowo "niedługo" jest satysfakcjonujące. :) Ale mogę napisać, że wtedy, gdy wygrzebię się z masy zajęć, ostatnich sprawdzianów i takich tam.

   Usuń