27 października, 2013

Sunday thoughts

Z racji tego, że jutro mam sprawdzian z historii wstawiam tylko kolaż zdjęć z ostatniego czasu. Moja nowa kurtka i swetry z ciucholandu plus jakiś tam kwiatek, na który padają promienie jesiennego słońca, bardzo motywującego zresztą. No i moja nowa książka Ości. Zapowiada się ciekawie, ale jak narazie nie mam czasu jej przeczytać. Będzie taki smaczek na później. Chciałabym mieć w przyszłości super hiper biblioteczkę we własnym domu, więc postanowiłam raz na miesiąc kupować sobie jakąś książkę. Co nie zmienia faktu, że jestem zapisana prawie do wszystkich bibliotek w mieście. 
Mam "w zapasie" dwa posty ubraniowe, więc jak znajdę chwilkę czasu, to je opublikuję. Nie wiem kiedy to nastąpi, ale pocieszające jest, że przed nami znowu długi weekend. W McDonaldzie darmowa kawka, a McDonald blisko szkoły - wiadomo co z tego wynika. Ostatnio życie jest jakieś ciekawsze. Uciekam, bo czekają na mnie pryncypaty, dominaty i takie tam podobne! Miłego tygodnia, a w szczególności poniedziałku. :)

2 komentarze:

  1. staram się jak tylko potrafię :) cieszę się, że to dostrzegasz, motywujesz (:

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja dzisiaj nie dodaje posta, bo niestety muszę się uczyć na teorie z pływania ;( ale nadrobię :) Jesień tego roku mamy piękną racja ;) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń